Yayınevi

Sevgili arkadaşlarımız, ABP Yayınevi sitesine hoş geldiniz!

ABP Yayınevi, Türkçe sesli kitapları yayınlamaktadır ve on yılı aşkın süredir çeşitli dillerde sesli kitaplar yayınlayan ABP Publishing uluslararası grubunun bir parçasıdır. (ABP Publishing, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca dillerinde sesli kitapların yanı sıra İspanyolca, Korece ve diğer dillerde de kitaplar yayınlamaktadır).

Storytel ve Audible başta olmak üzere birçok uluslararası serviste satılan iş, sağlık ve psikoloji, kişisel gelişim, felsefe, kurgu dışı, biyografi ve ezoterizm gibi kategorilerdeki Türkçe sesli kitapları dinleyicilere sunmaktayız. Dünya çapında milyonlarca insanın sevgisini kazanmış ve “günümüzün klasikleri” haline gelen, zamana göre test edilmiş en çok satan kitapların sesli versiyonlarını yayınlamaktayız.

Ana hedefimiz, dünyaca ünlü yazarların bilgi ve deneyimlerini dinleyicilerle paylaşmaktır. Kitaplar, başarıya ulaşmış birçok insan için yüzyıllarca bilgi ve ilham kaynağı olarak hizmet etmiştir. Bu geleneği sürdürmek ama aynı zamanda her dakikanın önemli olduğu günümüz dünyasında sadece kendinizi geliştirmek değil dinlenmek için de zamanınızın olduğunu kanıtlamak istemekteyiz. Sesli kitaplarımızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Dinlemekten en fazla zevk almanız ve fayda görmenizi sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktayız.

Kısa sürede önemli başarılara imza attığımızı bildirmekten gurur duymaktayız. ABP Yayınevi, dinleyiciler tarafından çok beğenilen Robert T. Kiyosaki’nin Zengin Baba Yoksul Baba, George S. Clason’ın Babil’in En Zengin Adamı ve Stephen R. Covey’in Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı gibi en çok satan kitapların sesli versiyonlarını yayınlayan ilk oldu.

Her insanın kendini geliştirme ve yeni bilgiler edinme fırsatına sahip olması bizim için en önemli ve değerlidir. Bu nedenle, size en iyi hikayeler sunabilmek için her yeni kitabın seçiminde sorumlu bir yaklaşım uygulamakta, yalnızca deneyimli yazarlar, çevirmenler ve seslendirme sanatçılarla işbirliği yapmaktayız. Ekip çalışmasının kaliteli bir ürün yaratmanın anahtarlarından biri olduğuna inanmaktayız, bu yüzden sesli kitabı oluşturmanın tüm aşamalarında, kitabın dinleyicilerimizin tüm gereksinimlerini karşılaması için editör ekibimiz birbirleriyle yakın çalışmaktadır.

Her zaman fikirlerinizi dikkate almaktayız çünkü yayınladığımız her sesli kitabın dinleyicilerimizin hayatlarını daha iyiye doğru değiştirdiğine inanmaktayız. Binlerce hikayemiz arasında sizinkini duyun!

İyi eğlenceler!