Babil’in En Zengin Adamı sesli kitabı kapağı

Babil’in En Zengin Adamı

Yazar: George S. Clason

Seslendiren: Doğa Yaltırık

Süre: 4 Saat 20 Dk

Kitap Satın Al

Hakkettiği kült statüsü kazanan ve modern bir klasik haline gelen eşsiz Babil’in En Zengin Adamı!

Bu kitap, tasarruf, finansal planlama ve kişisel servet konusundaki ilham verici çalışmaların en büyüğü olarak karşılandı.

Hikayenin merkezinde, bir zamanların en sıradan insanı Arkad’ın zenginleşme hikayesi yer almaktadır. Zengin tefecinin onunla paylaştığı tavsiyeler sayesinde şehrin en zengin ve en saygın insanlarından biri olmayı başarmıştır. Ancak zengin olmak için bilgi tek başına yeterli değildir, güçlü bir iradeye ve öz disipline sahip olmanız gerekir, çünkü başarı ancak gerçekten daha iyi bir yaşam için çabalayanlara gelir.

George S. Clason, evrensel refah yasalarını ilk keşfeden eski Babilliler hakkında, büyüleyici ve bilgilendirici hikayeler yoluyla zenginlik yaratmak, büyümek ve korumak için somut tavsiyeler sunmaktadır.

Bu sesli kitap şunları ortaya çıkaracaktır:

  • istikrarlı mali ilerleme için para ve anahtarları ele almanın doğru yolları;
  • ekonomik zor zamanları atlatmanıza yardımcı olacak temel finansal ilkeler;
  • hayallerinizi ve arzularınızı yerine getirme yaklaşımları;
  • büyük başarı ve finansal bağımsızlık elde etmek için stratejiler.

Bu ilham verici kitap yoksulluk için gerçek bir tedavidir. Yazarın tartıştığı ilkeler evrensel ve değişmezdir. Milyonlarca insana kanıtladıkları gibi, onların etkinliğini size de kanıtlayacaklar.

Başarı sadece gerçekten ona hazır olanlara gelir! Hayatınızda iyi değişiklikler yapmayı ertelemeyin. İlk adımı atmak düşündüğünüzden çok daha kolaydır! Bu sesli kitabı dinleyerek eski Babil sakinleriyle birlikte zenginleşme yolunu baştan sona yürüyecek, ne gibi zorluklarla karşılaştıklarını ve görünüşte umutsuz görünen sorunların çözümlerini nasıl bulduklarını öğreneceksiniz. Bu kitabın yazarı, paranın yüzyıllar önce olduğu gibi aynı zenginleşme yasalarına göre işlediğine ikna olmuştur. Siz de bin yıllığın bilgeliğine kavrama şansınızı kaçırmayın!

Babil’in En Zengin Adamı’nın içeriği, ABD bankaları ve sigorta şirketleri tarafından dağıtılan bir dizi broşürden kaynaklanmaktadır. 1926’da, bu broşürlerden birkaçı bir kitap haline getirilmiş ve bu koleksiyon o zamandan beri basılmıştır. Mevcut zamanlarda kitap, kişisel finansal tavsiye ve servet yönetimi üzerine modern önerilen okuma listelerinde yer almaktadır.

Original title: The Richest Man in Babylon

© 1926 George S. Clason © 2019 BUTİK YAYINCILIK ve KİŞİSEL GELİŞİM HİZ. TİC. A.Ş. (P) 2020 ABP Yayınevi