Benliğin Ustalığı esli kitabı kapağı

Benliğin Ustalığı

Kı̇şı̇sel özgürlük içı̇n Toltek rehberı̇

Yazar: Don Miguel Ruiz Jr.

Seslendiren: Burak Pulat

Süre: 3 saat 50 dk

Kitap Satın Al

– Don Miguel Ruiz Bu kitap, gerçekliğiniz hakkındaki yanlış fikirleri nasıl bırakacağınız konusunda bir ustalık sınıfıdır...

Çok satan yazar Don Miguel Ruiz Jr.’ın “Benliğin ustalığı” yeni sesli kitabını dinlemenizi memnuniyetle teklif ediyoruz!

“Benliğin ustalığı”, kişisel dönüşümün kapısını aralayan bir yolculuğun başlangıcıdır. Bu kitap, Kadim Toltek öğretilerini modern dünyada yaşamın zorluklarına uyarlayarak, insanları kendi gerçek potansiyellerini keşfetmeye ve içsel özgürlüklerini kazanmaya davet ediyor.

Kitap, insanların kendi benzersiz gerçekliklerini yarattığı fikrini ele alır. Bu gerçeklik, kişisel rüyalarımızın bir yansımasıdır ve çevremizi nasıl gördüğümüzü ve deneyimlediğimizi yansıtır. Ancak toplum içinde yaşadığımızda, bu kişisel rüyalar Gezegenin Rüyası olan kolektif bir rüyada birleşir. Ruhani öğretmen don Miguel Ruiz Jr., bu ortak rüya içinde yaşadığımız için, başkalarının görüşlerinin etkisinde kalmamızın kaçınılmaz olduğunu vurgular. Bu, kendimizi bulmayı ve kendimiz olmayı zorlaştırır, psikolojik baskı altında hissetmemize ve mutsuz olmamıza yol açar.

Bu kitap, gerçek benliğinizi bulmanızda sizin için vazgeçilmez bir yardımcı olacaktır. “Benliğin ustalığı” adlı kitapta don Miguel Ruiz Jr., otantiklikle yaşamak için nasıl uyanacağınızı ve kendinizi yanıltıcı inançlardan ve hikayelerden nasıl özgürleştireceğinizi açıklıyor.

Bu kitabın yardımıyla şunları öğreneceksiniz:

  • Toplum tarafından dayatılan olumsuz tutumlardan nasıl kurtulursunuz;
  • Kendinizi eleştirmeyi nasıl bırakırsınız ve kendinizi olduğunuz gibi nasıl sever ve kabul edersiniz;
  • Gerçek arzularınızı nasıl anlarsınız;
  • Zorlama veya özeleştiri olmaksızın öz-sevgi ile hedeflerinize nasıl ulaşırsınız;
  • Başkalarıyla farkındalık ve koşulsuz sevgiyle dolu ilişki nasıl kurarsınız;
  • Ve nihayetinde Benliğin Ustası nasıl olursunuz.

Kitabın yazarı Don Miguel Ruiz Junior, Kartal Şövalye soyundan gelen Tolteklerin doğrudan torunu ve Don Miguel Ruiz’in oğludur. Ruiz Junior, babasının aydınlatıcı misyonuna devam ediyor. Kitaplarında ve konferanslarında insanlara kadim Tolteklerin kim olduğunu, kendileriyle ve çevrelerindeki dünyayla sevgi ve uyum içinde yaşamayı nasıl öğrendiklerini anlatıyor.

“Benliğin ustalığı”, içsel yolculuğunuzu başlatmanız için bir kılavuzu, kendi gerçekliğinize ulaşmanız için bir fırsatı ve daha mutlu bir yaşamın kapılarını aralayan bir anahtarı sunuyor. Kendinize olan sevgi ve farkındalığınızı artırarak, hayatınızdaki herkesle birlikte yaratmış olduğunuz rüyaya uyum getirmeye başlayın ve gerçek benliğinizin ustası olun!

Original title: The Mastery of Self

Original subtitle: A Toltec Guide to Personal Freedom

Production credits: © 2016 / 2023 don Miguel Ruiz Jr. / ABP Yayınevi. (P) 2023 ABP Yayınevi