İçindeki Devi Uyandır sesli kitabı kapağı

İçindeki Devi Uyandır

Zihinsel, Duygusal, Fiziksel ve Finansal Kaderinizi Bir Anda Ele Almanın Yolu

Yazar: Tony Robbins

Seslendiren: Talha Sayar

Süre: 21 Saat 24 Dk

Kitap Satın Al

Peter Guber former Chairman and CEO, Sony Pictures Robbins'in öz farkındalık cephanesindeki bir başka derin ve güçlü bir araç. Hem kişisel hem de profesyonel anlamda benim için muazzam bir güç ve içgörü kaynağı oldu.
Pat Riley NBA "Coach of the Decade" Anthony Robbins, olabileceğinden daha azına asla razı olmayacak bu özel erkek ve kadın neslinin en iyi koçudur.

Dünyanın en çok satan kitabı “İçindeki Devi Uyandır”!

Bir milyondan fazla satıldı!

Tüm hayatınızın bir dizi talihsiz olay ve hayal kırıklığı olduğunu ne sıklıkla düşündünüz? Ya da belki birçok kez hayatınıza yeni bir başlangıç yapmaya çalıştınız, ancak her seferinde başarısızlığa uğradınız mı? O halde dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın yaşam yollarını bulmalarına ve içsel potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olan liderlik psikolojisi alanındaki uzmanı Tony Robbins’in yardımına ihtiyacınız var.

Bu kitabı dinledikten ve Tony Robbins’in tavsiyelerini uygulamaya koymaya başladıktan sonra, ilginç, zeki ve azimli bir insanla tanışacaksınız – kendinizle! Bu kitapla birlikte, kendi inançlarınız, duygularınız ve eylemleriniz için sorumluluk almayı öğrenmek için ilgi çekici bir yolculuğa çıkacaksınız. Kulağa kolay ve hatta basit geliyor, ama hepimiz bu planı hayata geçirmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

 “İçindeki Devi Uyandır” hayatta şu ana kadar edinmiş olduğunuz bütün bakış açılarınızın niteliğini geliştirme yönünde adım adım ilerleyen devrimsel bir programdır: kişisel veya ticari, fiziksel ya da duygusal. Bu kitap, hayatlarında bir fark yaratmak isteyen insanlardan oluşan okuyucu kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Zirve performans bilimi alanında ülkede bir lider olan Tony Robbins, size, duygularınıza, bedeninize, ilişkilerinize, finansal durumunuza ve hayatınıza hakim olmanız için kendi etkili strateji ve tekniklerini gösterecek.

Bu sesli kitap size:

  • Hayattaki gerçek amacınızı keşfetmenize;
  • Refah dolu ve pozitif değişime giden yolu bulmanıza;
  • Gerçek mutluluğa ulaşmak için kişisel bir inanç sistemi yaratmanıza;
  • Finansal esenliğe ulaşma yoluna giden adımları atmanıza;
  • Kullanmadığınız ya da yararlanamadığınız yetenek, beceri ve kapasitenizi tekrar kullanabilme, onlardan tekrar yararlanabilme yolunda yardımcı olacaktır.

Yazar, sizin, yalnızca sizin kendi kaderinizin efendisi olduğunuz konusundan kesinlikle emin ve buna inancı tam. Siz de, Tony Robbins’in size sunmuş olduğu temel öz-ustalık derslerini uygulamaya geçirerek bu konuda haklı olduğunu kendiniz de deneyimleyebilirsiniz. İçinizdeki devi serbest bırakın ve rakipsiz olduğunuzu görün!

Original title: Awaken the Giant Within. How to Take Immediate Control of Your Mental, Emotional, Physical and Financial Destiny!
(с) 1997 İnkilâp Kitabevi Yayin Sanayi ve Ticaret A. Ş. Belkis Dişbudak. (P) 2021 ABP Yayınevi