Sınırsız Güç sesli kitabı kapağı

Sınırsız Güç

Kişisel Başarıda Zirveye Ulaşmanın Yolu

Yazar: Tony Robbins

Seslendiren: Alim Ozan

Süre: 15 Saat 32 Dk

Kitap Satın Al

Tony Robbins, en çok satanlar listesinde yer alan fikrinizi değiştirecek Sınırsız Güç kitabı sunmaktadır!

New York Times en çok satanlar listesinde #1 yer aldı!

Milyonlarca kitaplar dünya çapında satıldı!

Tony Robbins, zirve performans biliminde ülke çapında bir lider, kült bir Amerikalı yazar, konuşmacı, girişimci ve yaşam koçluğu endüstrisinin kurucularından biridir. Robbins’in kişisel gelişim üzerine kitapları çok satılıyor. Milyonlarca insan seminerlerine katıldı ve en ünlü sanatçılar, politikacılar, sporcular ve girişimciler onun müşterisi olmuştur.

Eğer hayatınızın herhangi bir bölümünde daha iyi bir yaşam hayal ettiyseniz, Sınırsız Güç Kitabı, arzu ve hak ettiğiniz olağanüstü yaşam kalitesine nasıl ulaşacağınızı, kendi kişisel ve profesyonel yaşamınızı nasıl geliştireceğinizi size gösterecektir.

Bundan başka bu sesli kitap, başarıya ulaşma yolunda derin ve akıllı bir program sunar; korku ve ön yargıların zincirlerini kırarak onlardan kurtulmanıza, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi kökten iyileştirmenize, vücudunuzu ise sağlık ve enerji ile doldurmanıza olanak tanır.

Sınırsız Güç, size sadece kendinizi ve dünyanızı yeniden inşa etmeniz için gereken bilgi ve cesareti vermekle kalmayacak, aynı zamanda size:

– bizi mutlu olmaktan alıkoyan basmakalıpları belirlemeyi;

– korkuları ve fobileri ortadan kaldırmak için zihninizi dakikalar içinde nasıl yeniden programlayabileceğinizi;

– öz gelişiminiz için nasıl güç ve enerji elde edebileceğinizi;

– tanıştığınız herhangi bir kişiyle anında iletişim kurmanın sırrını;

– liderlik ve öz güven nasıl elde edileceğini;

– ve zenginliğe ve mutluluğa açılan kapının beş anahtarının nasıl bulunacağını da gösterecektir.

Kitabin yazarı, zihnin gücünü kullanarak hayatınız için istediğiniz her şeyi yapabileceğinizi, başarabileceğinizi, yaratabileceğinizi ve her şeye sahip olabileceğinizi ortaya koydu. Bu sesli kitaptaki önerileri takip ederek kendinizi daha enerjik, mutlu ve başarılı hissedeceksiniz! Artık yanınızda Tony Robbins gibi bir akıl hocası olduğu için, hayatınızı daha sonraya ertelememelisiniz. Bu sesli kitabı dinleyip kaderinize doğru cesurca bir adım atın!

Original title: Unlimited Power: The New Science Of Personal Achievement

Unlimited Power/Anthony Robbins – Sınırsız Güç – Dr. Mehmet Değirmenci © 1993, İnkılâp Kitabevi Yayın Sanayi ve Ticaret A.Ş. (P) 2021 ABP Yayinevi