Tam kapsamlı İngilizce kursu sesli kitabı kapağı

Tam kapsamlı İngilizce kursu

Sadece 5 dakikada İngilizce öğrenin!

Yazar: Başak Yılmaz, Andrew Stevenson

Seslendiren: Efe Özgün

Süre: 5 saat 34 dk

Kitap Satın Al

– audible.com Harika bir sesli kitap! Bir dili bu şekilde öğrenmek veya geliştirmek gerçekten orijinal. Oynayarak öğrenmek harika bir şey!

“Tam kapsamlı İngilizce kursu” #1!

Yüzde yüz mükemmel sonuç!

Yeni orijinal İngilizce dil kursuyla tanışın! Dili kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak “Tam kapsamlı İngilizce kursu”. Eşsiz kursumuzla asla elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz sonuçlara ulaşabilirsiniz!

Uzun zamandır Birleşik Krallık’a seyahat etmeyi hayal ediyor musunuz? Kırmızı çift katlı bir otobüsle Londra’nın merkezinden geçmek mi, gerçek bir İngiliz çay partisine katılmak mı, saatinizi Big Ben ile senkronize etmek ya da hatta belki de kraliyet ailesinin bir üyesini görmek mi istiyorsunuz? Yoksa Amerika Birleşik Devletleri’nin özgürlüğüne ve farklı kültürlerine mi ilgi duyuyorsunuz? Özgürlük Heykeli’ni görmek, Büyük Kanyon’un fotoğrafını çekmek, Hollywood Bulvarı’nı ziyaret etmek veya Times Meydanı’nda dolaşmak mı istiyorsunuz?

Peki sizi İngilizce öğrenmekten ve bu ve daha birçok hayalinizi gerçekleştirmekten alıkoyan şey nedir? İngilizce öğrenmek için yeterli boş zamanınız yoksa, karmaşık dilbilgisi kurallarının kafanızı karıştırmasından korkuyorsanız veya bir öğretmenle “klasik yöntemle” yabancı dil öğrenmekle ilgilenmiyorsanız, bu kurs kesinlikle sizin için!

Bu sesli kursu dinledikten sonra,

  • Dünyayı gezebilir ve dil engeli olmadan yabancılarla konuşabilirsiniz;
  • Yurt dışında yeni arkadaşlar edinebilirsiniz;
  • İngilizce bilmediğiniz için sıkıntılı bir duruma düşme konusunda endişelenmezsiniz;
  • İşyerinizde terfi edebilir, hatta yurtdışında prestijli bir iş bulabilirsiniz.

Kurs bölümlere ayrılmıştır ve her bölüm başınıza gelebilecek belirli bir duruma odaklanıyor: alışveriş, seyahat, doktor randevusu veya taksi yolculuğu. Kursun yardımıyla seyahat ederken veya iş seyahatinde ihtiyaç duyabileceğiniz temel ifadeleri öğreneceksiniz. Buna ek olarak, sadece kelime hazinenizi ve telaffuzunuzu geliştirmekle kalmayıp, İngilizce konuşulan ülkelerin kültürleri hakkında birçok ilginç gerçek öğreneceksiniz.

Sesli kursun geleneksel ders kitaplarına göre avantajı, kursumuzla istediğiniz zaman İngilizce öğrenebilmenizdir: sesli kursu dinlerken ev işlerini yapabilir, toplu taşımayla seyahat edebilir veya spor yapabilirsiniz. Bu, özellikle daha iyi bir işitsel hafızaya veya görme bozukluğuna sahip olanlar için faydalı olabilir.

Eski bir Çin atasözü der ki, “A journey of a thousand miles begins with a single step” (“Her uzun ve zorlu yolculuk tek bir adımla başlar”). İngilizce dünyasına yolculuğunuza “Tam kapsamli İngilizce kursu” ile başlayın ve sonuçların gelmesi uzun sürmeyecek!

© 2023 ABP Yayınevi. Çeviren: Tufan Göbekçin. (P) 2024 ABP Yayınevi