Var Olmanın Gücü sesli kitabı kapağı

Var Olmanın Gücü

Hayatının Amacını Uyandır

Yazar: Eckhart Tolle

Seslendiren: Efe Özgün

Süre: 9 saat 00 dk

Kitap Satın Al

Oprah Winfrey Tüm gezegen için bir uyanış çağrısı . . . [Var Olmanın Gücü] kendi acılarımızı yaratmayı, geçmişe ve geleceğin ne olabileceğinden endişelenmeyi bırakmamıza ve şimdiye odaklamamıza yardımcı oluyor

Beş milyondan fazla kopya satan ve New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan Eckhart Tolle’nin “Var Olmanın Gücü” adlı kitabı karşınızda!

Bu kitap, yazarın dinleyicileri bugünü yaşamaya ve maddi refahtan bağımsız olarak mutlu olmayı öğrenmeye çağırdığı kendini geliştirme ve maneviyat üzerine bir kitaptır. Tolle, insanlığın düşünce tarzını değiştirmesi ve alçakgönüllü, aydınlanmış ve saf olması halinde, gelecekte tüm dünyanın daha sağlıklı ve mutlu olacağına inanıyor.

Kitapta, insanların işlevsizliği, bencilliği, kaygısı ve birbirlerine uyguladıkları insanlık dışı muamelenin yanı sıra, insanlığın maddi mallar ve sağlıksız ilişkiler yoluyla yaşamda anlam ve amaç bulmaya yönelik başarısız girişimleri de anlatılmaktadır. Kitap, küresel bir ruhani uyanışa yol açan bireysel ve kolektif bilincin dönüşümü fikirlerine dayanmaktadır. Ruhsal gelişime ilgi duyan ve yaşamlarını uyumlu hale getirmek isteyen herkese hitap etmektedir.

Bu kitabın yardımıyla şunları öğreneceksiniz:

  • Kurban rolünü oynamayı nasıl bırakırsınız;
  • Hayatınızın sorumluluğunu nasıl alırsınız;
  • Hayatta belirsizlik korkusunun üstesinden nasıl gelirsiniz;
  • Stres ve olumsuzluklarla nasıl başa çıkarsınız;
  • Kıtlık zihniyetinden nasıl kurtulur ve bolluk zihniyeti nasıl geliştirirsiniz.

Tolle’ye göre Yeni Dünya, insanların egolarının etkisinden kurtulup daha bilinçli hale geldikleri, acıya yer olmayan ve tüm yaşam formlarının aynı gezegende birbiriyle uyum içinde yaşadığı gelecekteki bir dünyadır. “Var Olmanın Gücü”, daha iyi bir yaşam biçimi ve daha iyi bir dünya inşa etmek için derin bir ruhani manifestodur. Bu fırsatı kaçırmayın ve Eckhart Tolle’nin rehberliğinde bu kendini geliştirme yolculuğuna çıkın!

Eckhart Tolle, bugün dünyanın en ilham verici ve vizyoner ruhani öğretmenlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Uluslararası çok satan kitapları “Şimdi’nin Gücü” ve 52 dile çevrilen “Var Olmanın Gücü” ile milyonlarca insanı şimdiki anı yaşamanın neşesi ve özgürlüğüyle tanıştırmıştır. New York Times onu “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler ruhani yazar” olarak adlandırmış ve 2011 yılında Watkins Review onu “dünyadaki ruhani açıdan en etkili kişi” olarak nitelendirmiştir. Amerikalı talk şov sunucusu Oprah Winfrey, Ocak 2008 yılında kitap kulübü için Eckhart Tolle’nin “Var Olmanın Gücü” kitabını seçmiştir.

 

Original title: A New Earth

Original subtitle: Awakening to Your Life’s Purpose

Production credits:

© 2005 Eckhart Tolle © 2019 Diyojen Yayıncılık. Çeviren: Handan Ünlü Haktanır. (P) 2023 ABP Yayınevi