Ye o kurbağayı sesli kitabı kapağı

Ye o kurbağayı!

İşleri Savsaklamaktan Vazgeçmenin, Ataletten Kurtulmanın ve Her Koşulda Başarılı Olmanın 21 Olağanüstü Yolu

Yazar: Brian Tracy

Seslendiren: Doga Yaltirik

Süre: 2 Saat 26 Dk

Kitap Satın Al

Ye o kurbağayı!, Brian Tracy’nin en çok satan kitabı şimdi Türkçe dilinde ses formatında!

Her birimiz hayatta başarılı olmak isteriz. Fakat çoğu zaman kendimizi tembellik ve kararsızlık içinde sıkışıp kalırız. Dahası, sürekli olarak zaman eksikliği yaşarız. Bir zamanlar hayatınız kaosa dönüştüğünü, hiçbir şeyi yapmaya yetişemediğinizi ve günün 24 saatinin artık her yere yetişmek için yeterli olmadığını düşünmüşsünüzdür.

Peki çalışma verimi nasıl artıracağız ve hedefe doğru nasıl ilerleyeceğiz? Büyük bir işe nasıl başlayacağız ve yeni büyük bir projenin korkusunun üstesinden nasıl geleceğiz? Her gün üzerimize düşen bin görevle nasıl başa çıkacağız? Tüm bunlara ve ilginizi çeken diğer birçok soruya Brian Tracy’nin “Ye o kurbağayı!” adlı kitabı cevapları verecek!

Brian Tracy, bireylerin ve kuruluşların eğitimi ve gelişimi alanında dünyaca ünlü bir liderdir. Bir açılış konuşmacısı ve seminer lideri olan Brian, kişisel ve iş hedeflerinize hayal ettiğinizden daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Her sabah yaptığınız ilk şey canlı bir kurbağa yemekse, bütün gün yapmanız gereken en kötü şeyle işinizin bittiğini bilmenin memnuniyetine sahip olacağınızı söyleyen eski bir söz vardır. Brian Tracy için kurbağa yemek, en zorlu görevinizle başa çıkmak için bir metafordur – aynı zamanda hayatınız üzerinde en büyük olumlu etkiye sahip olanıdır. Kitap bu kritik görevleri sıfırlayabilmeniz, verimli ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için her günü nasıl organize edeceğinizi gösterir.

Basit ve ilgi çekici bir tarzda sunulan bu sesli kitap şunları ortaya çıkaracaktır:

  • Mesleki başarının dayandığı 21 etkili ilke;
  • zamanınızı ve hayatınızı rasyonel olarak nasıl planlayacağınızın sırrı;
  • farklı durumlarda doğru kararın nasıl alınacağına dair ipuçları;
  • Sürekli dikkat dağıtma çağında kilit görevlere odaklanmaya devam etme tavsiyesi.

Yapılacaklar listemizdeki her şey için yeterli zaman yok – ve asla olmayacak. Başarılı insanlar her şeyi yapmaya çalışmazlar. En önemli görevlere odaklanmayı ve bunların yapılmasını sağlamayı öğrenirler. Kurbağalarını yerler. Bu hayat değiştiren sesli kitap, bugün önemli görevlerinizin daha fazlasını yapmanızı sağlayacaktır!

Original title: Eat that frog! 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time

Production credits: © 2001 Brian Tracy, Berrett-Koehler Publishers Inc, © 2017 Arıtan Yayınevi, (P) 2020 ABP Yayınevi