Zengin Baba Finansal IQ’nuzu Artırıyor sesli kitabı kapağı

Zengin Baba Finansal IQ’nuzu Artırıyor

Paranızı Daha Akıllıca Kullanın

Yazar: Robert T. Kiyosaki

Seslendiren: Talha Sayar

Süre: 8 Saat 26 Dk

Kitap Satın Al

Motivational Start Bu kitap, iş, kariyer ve kendi işinizi yürütme konusundaki düşüncelerinizi değiştirip zenginlerin servetlerini yaratmak ve artırmak için kullandıkları paranızı daha akıllıca kullanma kurallarını öğretmenize ilham verir.

Robert Kiyosaki’nin çok satan kitabı Zengin Baba Finansal IQ’nuzu Artırıyor!

Zenginlik ve başarının sadece seçilmiş insanların kaderi olduğunu, sahip olduğunuza razı olmanız ve kadere boynunuzu eğmeniz gerektiğini hiç düşündünüz mü? Yoksa zengin olmaya yetecek kadar yetenekli veya şanslı olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Eğer bu sizinle ilgiliyse, girişimci ve yatırımcı Robert Kiyosaki’nin kitabı sizin için daha iyi bir yaşama giden yolda vazgeçilmez bir yardımcı olacaktır!

Bu kitabın yazarı, hızlı zenginleşmenin tüm sorunların çözümü olduğuna inanmıyor. Kiyosaki, bir kişiye şans gülümsese –piyangoyu kazansa ya da büyük bir miras alsa bile– çoğu durumda, tüm serveti düşünmeden harcayıp parasız çabucak kalacağından emindir. Çok paranız olmasa bile, sorun değil. Bu kitapta özetlenen ipuçları size paradan daha değerli şeyler verecektir – finansal durumunuzu iyileştirmek için gerekli bilgi!

Bu sesli kitabı, zengin olmak için sahip olmanızı gereken beş tane temel Mali IQ’nun ne olduğunu söz etmektedir. Robert Kiyosaki, finansal okuryazarlık alanındaki deneyimini paylaşmakta, zenginliğe giden yolu ve yüksek Mali IQ’nun size nasıl yardımcı olabileceğini anlatmaktadır.

Bu kitap, alışılmış bütçe hazırlama yöntemleri hakkında bize farklı bir bakış açısı vermektedir. Girişimci Kiyosaki, düşünme tarzımızın refahımızın seviyesi ile nasıl bir ilişkisi olduğunu ve para biriktirmenin neden artık işe yaramadığını açıklamaktadır.

Zengin Baba Finansal IQ’nuzu Artırıyor sesli kitabında Robert Kiyosaki’nin yardımıyla öğreneceksiniz:

  • Sizi daha yoksul yapan ve finans refahınıza engelleyen nedir;
  • Neden para, gayrimenkul ve yatırım sizi daha zengin etmez;
  • Bütçe hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerekir;
  • Çevremiz mali refahımızı nasıl etkiler;
  • Neden “Tasarruf edin ve imkânlarınızın altında yaşayın!” gibi tavsiyeleri işe yaramaz;
  • Mali zekânızı geliştirmenize gerçekten ne yardım eder.

Bu kitabın amacı, Mali IQ’nuzu artırarak sizi zengin etmektir. Robert Kiyosaki, iş dünyasında mali zekânın, başarının ana sırrı olduğundan emindir.

Robert Kiyosaki – bir girişimci, yatırımcı ve eğitimci, Rich Dad adlı finansal-eğitim şirketinin kurucusu, Zengin Baba Yoksul Baba ve Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği gibi en çok satan kitapların yazarıdır.

Original title: Rich Dad’s Increase Your Financial IQ: Get Smarter with Your Money

© 2019, Alfa Basım Yayım Dağıtım San. ve Tic. LTD. Şti.
(P) 2021 ABP Yayınevi